s.s.s

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz

Duygu odaklı, Davranışsal, Bilişsel, Varoluşsal, Öyküsel, Sistemik ve Psikodinamik bir yaklaşımı barındırır. Çözümü değil, çatışmayı çözmek için beceriler oluşturmayı amaçlar. Nedeni ise ilişkide zaman zaman sorunların olabileceği ve bunun ilişkinin doğasında varolmasının normal olmasının neticesinde de bu çatışmaların çözümü için becerilerin geliştirilmesine vurgu yapar.

Bu beceriler nelerdir?

-İlişkideki arkadaşlık becerileri oluşturmak,
-İlişkideki ortak anlamı yaratmak,
-İlişkideki sevgi haritalarını oluşturmaktır.

Çocuğunuzun problemlerini gidermek için oyun terapisi etkili ve sık kullanılan bir yöntemdir.

Pskolojik danışman; üniversitelerin Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden olan kişiler olarak bilinir. Psikologlar üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun kişilerdir. Tıp fakültesini bitirip uzmanlık sınavında Psikiyatri dalını seçerek bu ünvan kazanılmaktadır.

Emdr terapisi, danışanın geçmiş deneyimlerinden ders çıkarmasına yardım etmek, danışanın kendisinde stres oluşturan mevcut uyaranlara karşı duyarsızlaşması, danışanın bireysel olarak ve kişiler arası ilişkilerinde başarılı olması amacıyla gelecekte kullanacağı uygun becerileri kazanabilmesi için kullanılır

Danışan gizliliği mesleğin ve kişilik hakları itibari olarak kanunen de korunmaktadır. 3. kişiler tarafından hiçbir bilginiz elde edilemez.

Şema terapi, değiştirilmesi zor, çocukluk ve ergenlik döneminde belirgin kökenleri bulunan psikolojik rahatsızlıklar için tasarlanmıştır.

Önceden telefon ile ya da form üzerinden randevunuzu oluşturmanız gerekmektedir.

HIZLI RANDEVU